Geoblog.pl    masar    Podróże    Na spotkanie z przygodą - Azja 06/07    Tam gdzie bialy piasek
2007

Tam gdzie bialy piasek

Malezja
Malezja, Pulau Perhentian Kecil
Przejechano 20312 km

Z dzungli jade na wyspy Perhantian, gdziew odnajduje raj w stylu turkusowa woda, palmy i na jednej z plaz widze po raz pierwszy w zyciu bialy piasek, prawdziwy bialy piasek nie taki z przewodnika, ktory to juz powinienem byl widziec pare razy wczesniej w innych miejscach. Jest tutaj naprawde super. Postanawiam udac sie tutaj na jedna z organizowanych niemalze przez kazdy pensjonac wycieczke po okolicznych atrakcjach polaczona ze snorklowaniem na rafie. Fajna sprawa, plywam sobie miedzy innymi z rekinami :) oraz podziwiam miejscowe podwodne cuda, niestety na zolwie jestem za wolny hehe bo jak juz takiego delikwenta wotropiuono to trzeba bylo szybko wyskakiwac z lodzi i pedzic za nim, zreszta smieszniew wygladalo jak stado ludzi zapierdziela za jednym biednym zwierzeciem. Co zrobic do zolwi szczescia nie mam najpierw w indiach a teraz w Malezji.

Czas opuszczac Malezje, jednak kraj ten na rowni z Iranem zaliczam do najleprzych miejsc jakie odwiedzam na mojej trasie. NIe wiem dlaczego ale w pewnym stopniu Malezja przypomina mi na swoj sposob Polske. Kerunek Tajlandia.

wojtan
wojtan - 2007-03-26 19:02
sie masz panie masar, za kilka dni znajdziemy sie w bkk i bedziemy zjezdzac na poludnie.
jesli masz ochote na male tete-a-tete dawaj znac. drum brum. wojtek i ania

niebieskie katowice
niebieskie katowice - 2007-03-27 12:27
czesc baca i dzieki za kartka.... pamietej ino zebys nom jakiegos chorobska na ruch nie przywiozl i wracej gibko bo na awans musisz byc...

kamilka
kamilka - 2007-03-27 21:18
Dziekuję Łukaszku za przecudnej urody pocztówkę :* i za to że pamiętałeś :D Zaczniemy juz powoli na Kłodnicy robić zbiórkę kasy na wywołanie tych fotek które porobiłeś w czasie Twojego podróżowania:P bo każdy jest ciekawy widoczków, które TY mogłeś podziwiać na własne oczy:)) buziaczki :)

masar
Łukasz Nowak