Geoblog.pl    masar    Podróże    Na spotkanie z przygodą - Azja 06/07    Znow na suchym ladzie
2007

Znow na suchym ladzie

Indie, Port Blair

Po 62 godzinach na morzu melduje sie w Port Blair. Szkoda ze jest niedziela bo nic nie mozna zalatwic, a ruszylbym juz na jakas urokliwa wysepke. Morze tutaj dosc spokojne przynajmniej w tym okresie czasu, wiec nawet zabardzo na statku nie bujalo. Fajnie bylo zobaczyc latajace ryby. Wyskakuje sobie takie cos z wody i leci nad powierzchnia wody jakby nigdy nic i to nie zeby tam 10 czy 15 metrow.

Aha najleprze jest to, ze plynalem statkiem wybudowanym w Polsce a scisle w Stoczni Szczecinskiej tak wiec ani przez chwile nie mialem obaw czy doplyniemy bo polski fachowiec to nie byle kto :)

Gisela i Janek z Castropu
Gisela i Janek z Castropu - 2007-02-13 14:09
Hallo! A u nas leje i wieje bez przerwy, a o temperaturach to lepiej nie godac. No ale najwazniejsze ze w czasie rejsu u Ciebie nie bylo po drodze gor lodowych a nazwa statku sie nie zaczynala na "Ti...".
Zyczymy Ci dalej duzo szczescia i super uciechy. Ale nie za duzo, bo nie bedzie Ci sie chcialo wrocic :-)

emilka
emilka - 2007-02-13 22:46
..oj szczęściarzu:) genialna podróż:) ..trzymam gorrąco kciuki za ciąg dalszy..jestem przekonana, że z błogosławieństwem słonia i polskimi fachowcami źle być nie może :) :) pozdrawiam

Wito
Wito - 2007-02-16 08:01
Noo Panie Baca co jest ???? Gdzie dalsze wpisy?? Dzisiaj jest już piątek :). Pozdrawiam!!

Grazyna Gepppert
Grazyna Gepppert - 2007-02-17 08:22
halo!!!
Dostalam wczoraj twoja kartke!!!Dziekuje za pamiec!!Gdzie to ty sie wogole szlajasz??Weszlam na twoj blog i jestem w szoku!!Bede go oczywiscie czytac!!Dbaj tam o siebie i informoj na bierzaco!!pozdrowionka

Lakwa
Lakwa - 2007-02-18 12:34
Siemano!
Kartka doszła - widoczek super jest na czym oko zawiesić i pomyśleć nad tą emeryturą :-)
Odbierz maila bo już Ci kilka napisołech i nie wiem czy dochodzą bo nie odpisujesz.
PozdRowienia

M. Buballa
M. Buballa - 2007-02-19 15:23
Cześć!
Kartka z Taj Mahal dotarła! Dzięki serdeczne! Dawno nic tu nie dopisywałeś i zastanawiam się, na jakiej wysepce i jakimi panienkami grzejesz tyłek!? ;-) Te, przijedź już, bo czekom z flachom!

Wydry
Wydry - 2007-02-21 12:03
Hej Baco, dolaczamy sie do listy podziekowan za karteczke. Wreszcie mamy sie czym chwalic. Kurde, ale Ci zazdroscimy tych malp, rybek, slonca, morza, rejsow, dzungli itp Juz nas skreca zeby zobaczyc te fotki. Pozdrawiamy i zyczymy powodzenia.

M@kiet
M@kiet - 2007-02-21 23:19
Dzięki Masar za kartka. Doszła przedwczoraj. Pozdrowienia i powodzenia w walkach z tłumem.

Spazo
Spazo - 2007-02-27 01:20
NO stary!!!

Wielki szacunek - dostałem Twoją kartkę.

NIe daj się i wracaj w końcu.

Hanuś
Hanuś - 2007-02-27 21:37
Siema majster ty sie wczasujesz a ja męcze sesje!

Filat
Filat - 2007-03-01 00:30
Powiem krótko; To jest piękne!

masar
Łukasz Nowak