Geoblog.pl    masar    Podróże    Meksyk/Gwatemala 2009    Wreszcie znów z plecakiem

Wreszcie znów z plecakiem

Polska, Ruda Śląska

905 dni. Tyle czasu minelo od chwili gdy wrocilem z Azji a mój plecak powedrowal do szafy. Dlugo, chcialo by się rzec bardzo dlugo. Owe dwa i pol roku to czas duzego wysilku bo i studia i praca i jeszcze cos o czym za wczesnie pisac (tajemniczo co? :). Ktos kiedys powiedzial, ze gdy zazna sie smaku podrozy nie jest sie w stanie z niej zrezygnowac. Nic dodac nic ujac.

A wiec ruszam. WRESZCIE !!! uff co za ulga.

Jak fajnie będzie się znów wyrwac z kolowrotka czasu. Stanac obok i nie gonic za glupotami dnia codziennego, poczuc wolnosc.

Tym razem tylko 3 tygodnie. Tylko i az.

Tym razem Meksyk i Gwatemala. Strasznie jestem ciekawy jak wyglada cos o czym tyle sie naczytalem i naogladalem. Moze to smieszne ale mapa i przewodnik tego zakatka swiata już dawno czekaly na mnie na dnie szuflady. Kiedy je kupowalem nie przypuszczalem ze tak szybko ziszcza się moje marzenia.

Jeny jak ja się ciesze :).

Lakwa
Lakwa - 2009-10-13 11:20
Jeszcze jednego zapomniałech Ci powiedzieć! Od środy (14.10) w Ameryce Środkowej możliwa II wojna futbolowa, bo Salwador gro z Hondurasem decydujący mecz o awans do mistrzostw świata :-)

Wito
Wito - 2009-10-13 20:35
No Panie Baca powodzenia!! Czekamy na wpisy no i fotki:P tak więc pstrykaj!

Krzysiu B.
Krzysiu B. - 2009-10-14 20:01